.

ЛЕГО Ideas 40487 Дизајнер на фанови на Sailboat Adventure споделува прекрасни слики од готовиот сет

Дизајнер на вентилатори зад LEGO Ideas 40487 Sailboat Adventure сподели серија неверојатни слики од насловот на овој месец

Прочитај повеќе

ЛЕГО Marvel Колекционерски минифигури решаваат а Star Wars проблем

Новооткриениот ЛЕГО 71031 Marvel Studios Collectible Minifigures може да помогнат да се реши еден стрartикуларен проблем што с still уште го мачи ЛЕГО

Прочитај повеќе

Последна шанса да освоите ЛЕГО Star Wars: Мандаронскиот велосипед Спедер

Останува нешто повеќе од еден час за да освоите сопствено ЛЕГО Star Wars: Мандалорискиот 74-Z забрзан велосипед од Brick Fanatics.

Прочитај повеќе

ЛЕГО Marvel Шанга-чи полибанката се распродава во САД

Овој месец ЛЕГО Marvel се чини дека подарокот со купување е веќе распродаден во САД, како 30454 Шанг-Чи и Велики

Прочитај повеќе

LEGO Art 31203 Светска карта се распродава повторно

на LEGO Group се уште се бори да ги задржи залихите на својот најголем сет на сите времиња, како 31203 Светска карта

Прочитај повеќе

ЛЕГО Marvel Комплетите Шанг-Чи конечно се достапни во Велика Британија и Европа

И двете ЛЕГО Marvel Комплетите Шанг-Чи и Легендата за десетте прстени конечно се достапни за нарачка во Велика Британија

Прочитај повеќе

Дизајнерот на ЛЕГО споделува подножје на новиот LEGO HQ

Дизајнерот на производи на ЛЕГО, Georgeорџ illилијат, споделува подножје на новото LEGO Group Зградата на штабот што во моментов се гради.

Прочитај повеќе

Како LEGO се надгради од 10220 Volkswagen T1 Camper Van на 10279 Volkswagen T2 Camper Van

Ново-достапниот 10279 Volkswagen T2 Camper Van е добредојдено ажурирање на многу саканиот 10220 Volkswagen T1 Camper Van-

Прочитај повеќе

ЛЕГО Star Wars 75319 Преглед на мандалорискиот ковач на оклопникот - жешка работа?

75319 Мандалорискиот ковач на оружјето го постигнува вистинскиот баланс помеѓу приказната, ликот и играта за да создаде идеална ЛЕГО Starвезда

Прочитај повеќе

ЛЕГО Marvel 30454 Шанг-Чи и Големиот заштитник преглед за подарок со купување

30454 Шанг-Чи и Големиот заштитник е забавно и сложено ЛЕГО Marvel полибан достапен за промоција во првиот

Прочитај повеќе

ЛЕГО Marvel 76193 Преглед на бродот „Гардијанс“ - УЦС сет за возраста на суперхеројот

ЛЕГО Marvel добива свој сет во стилот на Ultimate Collector серијалот во 76193 Бродот на чуварите, што достигнува по Star Wars нивоа

Прочитај повеќе

ЛЕГО Ideas 21328 Преглед на Сајнфелд - јада, јада, јада

Очекувано со нетрпение LEGO Ideas 21328 Сајнфелд го гледа loveубовното писмо на Брент Волер до ситкомот од 90-тите, трансформирано во официјален сет

Прочитај повеќе

ЛЕГО CITY Преглед на кампот за спасување на диви животни 60307 - сите суштества големи и мали

Со апсолутна стокаџија за нови животни во кутијата, кампот за спасување на дивиот свет 60307 изгледа како примамливо ЛЕГО CITY

Прочитај повеќе

Како да се изгради ЛЕГО Star Wars Минифигура Jедај Боб за 75309 UCS Republic Gunship

75309 Republic Gunship се чувствува нецелосно без edедај Боб, па како ЛЕГО Star Wars тимот не можеше да го вклучи, Brick Fanatics

Прочитај повеќе

Како да се изгради мини-фигура на LEGO Green Loontern

Дафи Дака на Looney Tunes е совршен улartточка за мини-фигура на Green Loontern, еве како да

Прочитај повеќе

Како да се изгради сопствен LEGO Star Wars Droideka

Научете како да ја соберете вашата армија на уништувачи со овој ексклузивен обичен LEGO Star Wars Модел на Дроидека. Од кога

Прочитај повеќе

Вињети за колекционерски минифигури на серија 21 LEGO - комплетната колекција

Само што ја завршивме нашата серија ексклузивни изработки за најновата серија на колекционерски минифигури, па еве погледнете

Прочитај повеќе

Вињети за колекционерски минифигури на LEGO, серија 21 - момче во вселенската полиција

Гај на вселенската полиција го разгледува меѓуerstвездениот криминал во нашата последна вињета за колекционерски мини-слики на LEGO 71029 Series 21, што

Прочитај повеќе
Копирај врска