.

LEGO Ideas Projektuesi i tifozëve 40487 Sailboat Adventure ndan imazhe mahnitëse të setit të përfunduar

Projektuesi i tifozëve prapa LEGO Ideas 40487 Sailboat Adventure ka ndarë një seri imazhesh të pabesueshme të titullit të këtij muaji

Lexo më shumë

LEGO Marvel Minifigurat e Koleksionueshme zgjidhin a Star Wars problem

LEGO 71031 i sapo zbuluar Marvel Minifigurat e Koleksionueshme të Studios mund të ndihmojnë në zgjidhjen e një fartproblem ikular që ende po e mundon LEGO -n

Lexo më shumë

Mundësia e fundit për të fituar një LEGO Star Wars: Biçikleta Speeder Mandaloriane

Mbetet pak më shumë se një orë për të fituar një LEGO të personalizuar Star Wars: Mandalorian 74-Z Speeder Bike nga Brick Fanatics.

Lexo më shumë

LEGO Marvel Poliganti Shang-Chi shitet në SHBA

LEGO i këtij muaji Marvel dhurata me blerje duket se është shitur tashmë në SHBA, si 30454 Shang-Chi dhe The Great

Lexo më shumë

LEGO Marvel Kompletet Shang-Chi janë më në fund të disponueshme në Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropë

Të dy LEGO Marvel Setet Shang-Chi dhe Legend of the Ten Rings janë më në fund të disponueshme për tu porositur në MB

Lexo më shumë

LEGO Star Wars 75319 Rishikimi Mandalorian Forge i Armorer - gjëra të nxehta?

75319 Forca Mandaloriane e Armorerit arrin balancën e duhur mes historisë, personazhit dhe lojës për të krijuar një LEGO Star ideal

Lexo më shumë

LEGO Marvel 30454 Shang-Chi dhe The Great Protector dhuratë-me-blerje shqyrtim

30454 Shang-Chi dhe Mbrojtësi i Madh është një LEGO argëtuese dhe e ndërlikuar Marvel polibag i disponueshëm për promovim në të parën

Lexo më shumë

LEGO Marvel 76193 Rishikimi i The Guardians 'Ship - një set UCS për epokën e superheronjve

LEGO Marvel merr setin e vet të stilit Ultimate Collector Series në 76193 The Guardians 'Ship, e cila zgjat për Star Wars Nivelet

Lexo më shumë

LEGO Ideas 21328 Rishikimi i Seinfeld - yada, yada, yada

LEGO e pritur me padurim Ideas 21328 Seinfeld sheh letrën e dashurisë së Brent Waller për sitcomin e viteve '90 të shndërruar në një set zyrtar

Lexo më shumë

LEGO CITY 60307 Rishikimi i Kampit të Shpëtimit të Kafshëve të Egra - të gjitha krijesat e mëdha dhe të vogla

Me një blegtori absolute të kafshëve të reja në kuti, 60307 Wildlife Rescue Camp duket si një LEGO joshëse CITY

Lexo më shumë

Si të ndërtoni një LEGO Star Wars Minifigura Jedi Bob për 75309 UCS Republic Gunship

75309 Republic Gunship ndihet jo e plotë pa Jedi Bob, pra si LEGO Star Wars ekipi nuk mund ta përfshinte atë, Brick Fanatics

Lexo më shumë

Si të ndërtoni një minifigurë LEGO Green Loontern

LEGO 71030 Doughy Duck i Looney Tunes është rruga perfekteartpika e hyrjes për një minifigurë Green Loontern, kështu që ja se si ta bëni

Lexo më shumë

Vineta të Minifigurave të Koleksionuara LEGO Seria 21 - koleksioni i plotë

Sapo kemi përfunduar serinë tonë të ndërtimeve ekskluzive për grupin më të fundit të Minifigurave të Koleksioneve, kështu që ja një vështrim

Lexo më shumë

Vineta të Minifigurave të Koleksionueshme LEGO Seria 21 - Djalë i Policisë Hapësinore

Djaloshi i Policisë Hapësinore godet krimin ndëryjor në vinjetën tonë përfundimtare LEGO Collectible Minifigures 71029 Series 21, e cila

Lexo më shumë
Lidhje kopjimi
Mundësuar nga Snap Social